Webform Insightly (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Source
el: Πηγή

en: cancel
el: ακύρωση

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Target
el: Στόχος
