Webform Insightly (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add Field
eu: Eremua Gehitu

en: Source
eu: Iturburua

en: export
eu: esportatu
