Webform Insightly (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add Field
hu: Mezõ hozzáadása

en: API key
hu: API kulcs

en: Source
hu: Forrás

en: cancel
hu: mégsem

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Target
hu: Cél

en: export
hu: exportálás
