Webform Insightly (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra
