Webform Insightly (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Remove
it: Elimina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Add Field
it: Aggiungi Campo

en: Source
it: Sorgente

en: cancel
it: annulla

en: Mapping
it: Mappatura

en: export
it: esporta
