Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Source
ka: წყარო
