Webform Insightly (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Remove
mg: Esory

en: Update
mg: Ovana

en: Source
mg: Loharano
