Webform Insightly (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх
