Webform Insightly (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add Field
nl: Veld toevoegen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Source
nl: Bron

en: cancel
nl: annuleren

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Target
nl: Doel

en: export
nl: exporteer
