Webform Insightly (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: API key
oc: Clau API

en: Source
oc: Font

en: cancel
oc: anullar

en: Target
oc: Cibla
