Webform Insightly (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add Field
pl: Dodaj pole

en: API key
pl: Klucz API

en: Source
pl: Źródło

en: cancel
pl: anuluj

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Target
pl: Cel
