Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Source
ps: سرچينه

en: Target
ps: موخه
