Webform Insightly (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Remove
pt: Remover

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Update
pt: Atualizar

en: Add Field
pt: Adicionar campo

en: Source
pt: Fonte

en: cancel
pt: cancelar

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Target
pt: Destino
