Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Remove
ru: Удалить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Add Field
ru: Добавить поле

en: API key
ru: API-ключ

en: Source
ru: Источник

en: cancel
ru: отмена

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Target
ru: Цель

en: export
ru: экспорт

en: Form id
ru: Идентификатор формы
