Webform Insightly (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
