Webform Insightly (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add Field
sk: Pridať pole

en: API key
sk: API kľúč

en: Source
sk: Zdroj

en: cancel
sk: zrušiť

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Target
sk: Cieľ
