Webform Insightly (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Mapping
sr: Мапирање
