Webform Insightly (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Source
te: మూలం

en: cancel
te: రద్దుచేయి
