Webform Insightly (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: cancel
th: ยกเลิก

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
