Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Mapping
ur: میپنگ
