Webform Invitation (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: yes
it: sì

en: Download
it: Scarica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Options
it: Opzioni

en: Code
it: Codice

en: custom
it: personalizzato

en: Generate
it: Genera
