Webform Invitation (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: yes
sv: ja

en: Download
sv: Ladda ned

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: no
sv: nej

en: Code
sv: Kod

en: Webform
sv: Webbformulär

en: custom
sv: anpassad

en: Generate
sv: Generera
