Webform Invitation (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: yes
bg: да

en: Download
bg: Свали

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: no
bg: не

en: Code
bg: Код
