Webform Invitation (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: yes
bs: da

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Code
bs: Kod
