Webform Invitation (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: no
ka: არა

en: Code
ka: კოდი
