Webform Invitation (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Download
km: ទាញយក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: no
km: ទេ

en: Code
km: កូដ
