Webform Invitation (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: yes
oc: òc

en: Download
oc: Telecargament

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Options
oc: Opcions

en: no
oc: non

en: Code
oc: Còde

en: Generate
oc: Generar
