Webform Invitation (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: yes
vi: có

en: Download
vi: Tải về

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Options
vi: Tùy chọn

en: no
vi: không

en: Code
vi: Mã

en: custom
vi: tự chọn
