Webform Invitation (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: yes
lt: taip

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Code
lt: Kodas

en: Webform
lt: Web forma

en: custom
lt: savitas

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID
