Webform Invitation (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: yes
mr: हो

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Options
mr: विकल्प
