Webform Invitation (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: yes
ro: da

en: Download
ro: Descarcă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opțiuni

en: no
ro: nu

en: Code
ro: Cod

en: Generate
ro: Generează
