Webform Invitation (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: yes
is: já

en: Save
is: Vista

en: Options
is: Möguleikar

en: no
is: nei

en: Code
is: Kóði

en: custom
is: sérsniðið
