Webform Ip Tracking (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Country
ca: País

en: Location
ca: Localització

en: Time zone
ca: Fus horari

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud
