Webform Ip Tracking (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Location
hu: Helyszín

en: Time zone
hu: Időzóna

en: State
hu: Állapot

en: City
hu: Város

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság
