Webform Ip Tracking (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Country
ja: 国

en: Location
ja: 場所

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度
