Webform Ip Tracking (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Location
uk: Місце розташування

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: State
uk: Стан

en: Zip Code
uk: Поштовий індекс

en: City
uk: Місто

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота
