Webform Ip Tracking (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Location
lt: Vieta

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma
