Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Location
da: Lokation

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Location name
da: Navn på lokalitet

en: Scope
da: Dækning

en: Button settings
da: Knap indstillinger

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt
