Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Location
de: Ort

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Location name
de: Ortsbezeichnung

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: Button settings
de: Einstellungen für Schaltflächen

en: Services
de: Dienste

en: Settings saved.
de: Einstellungen gespeichert.

en: Positions
de: Positionen

en: Api key
de: API-Schlüssel
