Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Location
fi: Sijainti

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Location name
fi: Sijainnin nimi

en: Scope
fi: Kohde

en: Button settings
fi: Facebook Tykkää -napin asetukset

en: Services
fi: Palvelut
