Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Location
fr: Emplacement

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Location name
fr: Nom de l'emplacement

en: Scope
fr: Étendue

en: Button settings
fr: Paramètres du bouton

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.
