Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Location
ja: 場所

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Location name
ja: 場所の名前

en: Scope
ja: スコープ

en: Button settings
ja: ボタン設定

en: Services
ja: サービス
