Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Location
lt: Vieta

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Location name
lt: Vietovės pavadinimas

en: Button settings
lt: Mygtuko nuostatos

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
