Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Location
nl: Locatie

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Location name
nl: Locatienaam

en: Scope
nl: Bereik

en: Button settings
nl: Knopinstellingen

en: Services
nl: Diensten

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Api key
nl: Api-sleutel
