Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Location name
sk: Názov umiestnenia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Button settings
sk: Nastavenia tlačidla

en: Services
sk: Služby
