Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Location
tr: Konum

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Location name
tr: Konum adı

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
