Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Location
ca: Localització

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Scope
ca: Àmbit

en: Button settings
ca: Paràmetres del botó

en: Services
ca: Serveis
