Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Location
cs: Místo

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Location name
cs: Název místa

en: Button settings
cs: Nastavení tlačítka

en: Services
cs: Služby
