Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Location
es: Ubicación

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Location name
es: Nombre de la ubicación

en: Scope
es: Ámbito

en: Button settings
es: Configuración del botón

en: Services
es: Servicios

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.
