Webform LinkedIn Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Location
et: Asukoht

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: Scope
et: Ulatus
